wlodkowica150213_51_mniejsze

 

 

PLATON | Galeria Sztuki

Galeria Sztuki PLATON jest największą komercyjną galerią sztuki współczesnej we Wrocławiu i mieści się na trzech piętrach stylowej, neogotyckiej kamienicy przy ulicy Krupniczej 13, będącej jednocześnie siedzibą Centrum Prawniczego Platon. Cały obiekt usytuowany jest w Dzielnicy Czterech Świątyń, prestiżowym miejscu dla kultury i sztuki stolicy Dolnego Śląska. W stałej ekspozycji galerii znajduje się ponad 100 obrazów oraz 20 rzeźb.

Galeria powstała z inicjatywy Beaty Siemińskiej, jej celem jest promocja, a także sprzedaż prac zarówno artystów o ugruntowanej już pozycji na rynku sztuki, jak i młodych twórców, których dokonania w sposób szczególny wyróżniają się na tle aktualnych trendów artystycznych.

Profil Galerii przewiduje prezentację i SPRZEDAŻ dzieł sztuki współczesnej – malarstwa, grafiki, rysunku, rzeźby i fotografii oraz organizację wystaw indywidualnych i zbiorowych. Istotną częścią działalności Galerii jest także DORADZTWO w zakresie tworzenia prywatnych oraz firmowych kolekcji sztuki współczesnej oraz współpraca i pomoc w estetycznej aranżacji wnętrz. Naszym klientom oferujemy również możliwość WYNAJMU dzieł sztuki. Więcej szczegółów na temat naszych usług na podstronach.

Beata Siemińska   
właścicielka Galerii
e-mail: galeria@platon.pl
tel. (71) 797 02 50