Wynajem dzieł sztuki

Wynajem długo terminowy:

Zapraszamy do skorzystania z możliwości  wynajmu dzieł sztuki, za sprawą którego specjalnie wyselekcjonowana kolekcja obrazów znajdzie się w Państwa domu lub biurze. Rozwiązanie polecamy w szczególności klientom niezdecydowanym na zakup konkretnych dzieł, lubiącym zmiany i poszukującym nowych inspiracji. Istnieje możliwość cyklicznych zmian ekspozycji, dzięki którym wnętrze Państwa domu i biura nigdy nie będzie monotonne. Ofertę przygotowujemy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w zakresie doboru prac, aranżacji wnętrz i montażu.

 

Wynajem z możliwością wykupu:
Naszym klientom decydującym się na długoterminowy wynajem dzieła sztuki dajemy również możliwość wykupu wynajmowanego dzieła sztuki po okresie wynajmu, w korzystnej cenie. Daje to możliwość zatrzymania dzieła, które okazało się wspaniale współgrać z przestrzenią i wejść w jego posiadanie.

 

Wynajem barterowy:
Proponujemy Państwu możliwość wynajmu dzieł, często całej wystawy, w zamian za promowanie sztuki współczesnej i naszych artystów. Oferta skierowana dla firm i instytucji lub na czas ważnych uroczystości, eventów.

 

Wynajem krótkoterminowy:
Klientom niezdecydowanym proponujemy opcję krótkoterminowego wynajmu dzieł sztuki do domu. W ten sposób będą mogli Państwo przymierzyć dzieło przed kupnem, przez kilka dni z nim pomieszkać i przekonać się czy dokonali Państwo dobrego wyboru.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.