Oprowadzanie autorskie po wystawie Mariana Waldemara Kuczmy Noc muzeów 2026
W ramach tegorocznej nocy muzeów w Galerii Sztuki Platon odbyło się oprowadzanie autorskie po wystawie “W poszukiwaniu utraconej zieleni” z prof. Marianem Waldemarem Kuczmą. Spotkanie było okazją do wspólnego odkrywania inspiracji, motywów i historii towarzyszących prezentowanym pracom oraz do rozmowy z artystą o pamięci krajobrazu, naturze i przemijaniu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony wieczór.







